Barwniki w żelu - barwniki do ciast w żelu

Barwniki do ciast w żelu to niezawodny sposób na to, aby uzyskać kolor całości lub części swojego wyrobu cukierniczego w dokładnie takim odcieniu, jaki jest potrzebny do osiągnięcia pełnej satysfakcji. Wygodna aplikacja, skoncentrowana formuła i brak w składzie szkodliwych barwników azowych to cechy wspólne wszystkich naszych produktów!

Barwniki w żelu – dopasuj precyzyjnie kolor

Dostępne w naszej ofercie barwniki w wygodnych buteleczkach z zakraplaczem lub tubkach o pojemności 20 g to produkty niezwykle wydajne. Sprawia to przede wszystkim konsystencja żelu umożliwiająca wykorzystanie całego opakowania na wiele różnych wypieków, bez zasychania produktu w buteleczce lub trudności z jego wyciśnięciem.

Skoncentrowana formuła barwnika to jego największy atut. Dzięki temu wystarczy bardzo niewielka ilość odmierzana w kroplach, aby uzyskać pożądany odcień danej barwy. Z tego względu zaleca się stopniowe i bardzo ostrożne dawkowanie produktu – po jednej kropli w trakcie ciągłego mieszania masy, aż do uzyskania pożądanego stopnia wybarwienia. Barwniki w żelu dostępne są w różnych kolorach i umożliwiają uzyskanie barw od subtelnych, rozbielonych pasteli, aż po głębokie, intensywne kolory. Tym samym świetnie nadają się do barwienia tortów na chrzciny, komunie, śluby, a także wieczory panieńskie, kawalerskie czy urodziny.

Barwniki do ciast w żelu – kiedy warto ich używać?

To niezbędny produkt w szafce kuchennej każdego miłośnika słodkich wypieków – tortów, ciast, muffinek, czy kolorowych dekoracji do deserów. Można za ich pomocą barwić masę na makaroniki, masy marcepanowe i cukrowe, lukier królewski czy krem śmietanowy. W zależności od składu i konsystencji konkretnego wyrobu cukierniczego, który pragnie się zabarwić, można uzyskać nieco inny stopień wybarwienia, a nawet lekką zmianę struktury danej masy – stąd konieczność stopniowego dozowania barwnika w żelu. Z powodzeniem można jednak używać barwników z naszej oferty zarówno w amatorskich wypiekach, jak i w profesjonalnych cukierniach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium