Kleje spożywcze - klej spożywczy

W ofercie Mary's Cakes musiał znaleźć się klej spożywczy. Znajduje on zastosowanie w pracowniach cukierniczych oraz w użytku domowym. Co ważne, klej cukrowy jest całkowicie bezpieczny! Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się temu przydatnemu produktowi.

Klej cukierniczy w różnych wersjach

Oferujemy klej spożywczy w proszku oraz żelu. Pierwszy rodzaj znakomicie sprawdza się w masach cukrowych, ponieważ nadaje im elastyczność i stabilizację. Aby go wykorzystać, wystarczy rozpuścić proszek w wodzie. Z kolej klej cukrowy w żelu to pewne rozwiązanie w sytuacjach kryzysowych, gdy dekoracja z masy cukrowej, marcepanu lub lukru plastycznego wymaga szybkiej naprawy. Przyda się także wtedy, gdy tworzymy kwiaty z lukru plastycznego. Dzięki niemu wszelkie dekoracje w postaci figurek, ale i różne posypki utrzymają się na powierzchni tortu czy innych wypieków. 

Zaledwie niewielka ilość kleju, pozwoli w pewny sposób zamocować wybrane ozdoby. Trzeba też pamiętać, że klej cukierniczy utrzyma nawet większe dekoracje, lecz wówczas warto podeprzeć je za pomocą gąbki czy ręcznika papierowego, aż do czasu całkowitego wyschnięcia.

Niezawodny klej spożywczy w sklepie Mary's Cakes

Oferowany produkt nadaje się do natychmiastowego użycia. Wyróżnia go wyjątkowa łatwość użytkowania. Każdy dostępny w Mary's Cakes klej cukierniczy powstał z CMC, czyli karboksymetylocelulozy. To naturalny składnik zagęszczający i stabilizujący. Nie ma smaku oraz koloru, dlatego nie trzeba obawiać się, że wpłynie negatywnie na przygotowane wypieki. Klej cukrowy pochodzi z firmy Food Colours - to ceniona, godna polecenia marka. Proponujemy trzy pojemności kleju. Największą polecamy zakładom cukierniczym, z kolei mała tubka z pewnością spisze się w użytku domowym. 

Zachęcamy również do bliższego przyjrzenia się pozostałym produktom z naszej oferty – posypkom, masom cukrowym czy barwnikom. Dzięki nim słodkie wypieki zyskają niepowtarzalny wygląd! A w razie wątpliwości czy pytań zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wątpliwości dotyczące naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium