Podkłady cukiernicze Mary’s Cakes

Podkłady pod tort to w cukiernictwie przedmiot całkowicie niezbędny. Dzięki nim wypieki mogą stać na stabilnej podstawie i nie grozi im zmiana kształtu w trakcie transportu. Doskonałej jakości podstawki pod tort można zakupić w naszym sklepie cukierniczym Mary’s Cakes, który oferuje różne rodzaje podkładów, a wśród nich:

– podkłady pod tort holograficzne,

– białe, na torty ślubne i inne uroczyste okazje,

– pudrowo-różowe oraz w kolorze baby blue,

– kolorowe, w bardziej jaskrawych barwach,

– imitujące drewno

– złote oraz srebrne.

Wspomniane podstawki pod tort występują w różnych rozmiarach tak, aby nie stanowiło żadnego problemu dopasowanie ich do  rozmiaru tortu. Dostępne wymiary to między innymi podstawki o średnicy 20, 25, 30, 35 i 40 centymetrów.

Dlaczego podkład do tortu jest tak ważny?

To właśnie podkład do tortu decyduje o tym czy będzie on stał stabilnie na swojej podstawie, czy też nie. Podkłady stanowią wsparcie dla całego ciasta, zapobiegają jego wyginaniu się i zmianom kształtu. Chronią także wypieki przed przesuwaniem lub uszkodzeniem, które tuż przed ważną okazją mogłoby być tragiczne w skutkach. Wnoszenie tortu na prostym i stabilnym podkładzie do sali weselnej lub urodzinowej, zapewnia odpowiednie wsparcie i znacząco zmniejsza ryzyko wypadków. Również przekładanie tortu na stół lub układanie go na eleganckiej paterze bez podkładu grozi zmianą kształtu wypieku, lub uszkodzeniem jego rantowania. Wybierając dobry podkład pod tort, chronimy wypieki przed wszystkimi nieprzewidzianymi zdarzeniami, które mogłyby się negatywnie odbić na ich wyglądzie.

Jak ciekawie zaaranżować podkład?

Jeśli podkład jest nieco większy od samego wypieku, można na nim rozsmarować lepką masę, do której następnie przykłada się kolorowe cukierki, mini babeczki lub owoce. Wówczas podkład będzie nie tylko podstawą tortu, ale również pięknych, samodzielnie wykonanych dekoracji. Czasem specjalnie decydujemy się na większą podstawkę tak, by korespondowała ona kolorystycznie z ciastem lub sama w sobie stanowiła minimalistyczną dekorację.

Jakie powinny być idealne podkłady cukiernicze?

Podkład pod tort musi być przede wszystkim sztywny, aby zapewnić stabilną podstawę wypiekom. Ponadto, powinien być odporny na tłuszcz i wilgoć, dlatego idealne podkłady cukiernicze muszą być pokryte odpowiednim materiałem, którego czyszczenie z kremów i ciasta nie będzie sprawiało żadnych problemów. Zabrudzona podstawa wygląda na stole bardzo nieestetycznie! Żeby podkład odpowiednio spełniał swoją funkcję, musi być odpowiednio gruby, a jednocześnie powinien być wystarczająco lekki. Należy zwracać także uwagę na jakość i typ użytych materiałów, które muszą być przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Podkłady na różne okazje Mary’s Cakes

W naszym sklepie cukierniczym Mary’s Cakes znajdują się podkłady w wielu kolorach, rozmiarach wzorach i z dodatkiem holograficznych folii, które sprawdzą się podczas każdej uroczystości lub ważnego wydarzenia. Zadbaliśmy o dostępność podkładów pod tort na komunię, ślub i wesele, urodziny dziecka i dorosłego oraz wszystkie inne okazje, które są powodem do świętowania. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i wzorów można dopasować podkład nie tylko do rangi wydarzenia, ale również do upodobań i preferencji estetycznych solenizanta. Oferowane przez Mary’s Cake podkłady mają równą, prostą i niekarbowaną powierzchnię oraz pasują do tortów zarówno jednopiętrowych, jak i dwupiętrowych. Są bardzo uniwersalne i z pewnością każdy użytkownik będzie z nich zadowolony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium